Hakkımızda

Galeri Star Çerçeve olarak 1996’dan beri siz değerli müşterilerimize sanat galerimiz, çerçeve atölyemiz ve uzman mimar kadromuzla mimarlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Galeri bölümümüz 2015 yılında hizmete girmiş olup Ankaralı sanatseverlerle buluşmuştur. Geçmişten günümüze birçok değerli sanatçının koleksiyon eserlerini galeri bölümümüzde bulabilirsiniz. Galeri Star Çerçeve, deneyimlerini ve güvenilirliğini birleştirerek kalite duygusunu pekiştirdiği çalışmalarıyla, sanat dünyasına hizmet vermeye devam etmektedir.

Çerçeve atölyemizde bin adedi aşkın ahşap ve plastik çerçeve, paspartu, kullanılan teknoloji açısından çerçevelenen eserlere koruma garantisi veren dünyanın birçok ülkesinde tercih edilen müze camı teknolojisi de ürün yelpazemizde bulunmaktadır. Müze camı kullanılan eserlerde, camın görünmez yapısı sayesinde daha net ve parlak görüş sağlanırken, zararlı UV ışınlarının %99’unun engellenmesi eserlerin yıllarca solmadan ve zarar görmeden kullanılma olanağını sunmaktadır. Eserler uzman bir ekip tarafından titizlikle işlenerek hizmete sunulmaktadır. Ülkemizde birçok alanda hizmet veren firmalar, devlet daireleri, hastaneler, showroomlar, tatil köyleri, özel konutlar, avmler, plazalar ve iş merkezlerinde mimarlarımız ve çerçeve atölyemizce hazırlamış olan tasarımlarla sanat çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca birçok sanat galerisi, ressam, küratör ve müzayede evi uzman ekibimizce hazırlanan özel tasarım çerçevelerimizi tercih etmektedir.

Mimari ve dekorasyonu sanatımızla birleştirerek, dilediğiniz zaman siz değerli müşterilerimize tecrübelerimizi aktarmaktan mutluluk duyuyoruz. İç mimarlık hizmetimizde mimarlarımız sizlere projelendirme, çizim, uygulama ve dekorasyon önerileriyle hizmet vermektedir.

Kurucumuzun Mesajı

Mesleğiniz önemlidir. İşinizle ne kadar küçük olursa olsun ilgilenin; hayattaki dayanağınız odur. Seveceğiniz bir iş seçerseniz yaşamınızda bir an bile çalışmış ve yorulmuş olmazsınız. İşinizi öyle sevin ki, başarılarınız bedeninizi ve yüreğinizi güçlendirirken, verdiklerinizle de yepyeni hayatlara başlamış olursunuz.

Değerli meslektaşlarım, kıymetli müşterilerim ve sanatkâr arkadaşlarım,

Bu işe başladığım ilk günden beri önceliğim her şeyden önce dürüstlük ve güvenirliliktir. Meslek bilgisi önemlidir ancak ondan da önemli olan meslek ahlakıdır. Her işte olduğu gibi bizim işimizde de güven en önemli unsurdur. Şükürler olsun ki değerli müşterilerimle beraber senelerdir kurduğumuz bu özel bağı dürüstlük ilkesine borçluyuz.

Sanat, her yıl gelişen gelecek nesillerimize özenle aktarmamız gereken bir yapıdır. El emeğiyle ve sevgiyle yapılan her eser bizim için kıymetli ve değerlidir. Emeklere kıymet verilmediği şu günlerde buralara gelmemizin en önemli sebebi samimiyetle birbirimize duyduğumuz saygı ve sevgiden geçmektedir. Sanat ise ancak bu ilkelerle layığını bulur ve gelecek nesillere aktarılabilir. Son olarak, mesleğinizi ve sanatı sevin. Dünyaya bir daha gelecek olsam ben yine bu mesleği seçerdim. Sanata ve sanatçıya kıymet ve önem verin. Unutmayınız ‘Sanatsız kalan bir toplumun hayat damarlarından biri kopmuş demektir.’

Ahmet Kamil Akdemir